אודות

אתר eLawyers מנוהל על ידי משרד עורכי הדין אלמוג-שפירא, לטובת הציבור, על מנת לספק מידע ותוכן משפטי בתחום הרשלנות הרפואית.

המשרד מייצג לקוחות פרטיים בתביעות רשלנות רפואית, ביטוח ונזיקין, ולרשותו ניסיון רב שנים מוכח.

ניתן לפנות בכל עת לקבלת ייעוץ ראשוני והערכת סיכוי תביעה, ללא התחייבות.

משרד עו"ד אלמוג שפירא

משרד עו"ד אלמוג שפירא, המנוהל על ידי עו"ד רפאל אלמוג ועו"ד רן שפירא, מציע ייצוג משפטי מול בתי המשפט והמערכות השונות בתחום הרשלנות הרפואית, ביטוח ונזיקין. המשרד עוזר למבוטחים רבים בהתמודדותם אל מול גופים רפואיים וחברות הביטוח השונות, שפעמים רבות מערימות לא מעט קשיים.

——————————————————————————————————————————————————————-

עו"ד רפאל אלמוגעו"ד רפאל אלמוג

עו"ד רפאל אלמוג, שחבר לעו"ד רן שפירא והקים יחד איתו את משרד עורכי הדין אלמוג-שפירא, מתמחה בתחום דיני נזיקין ובעל ניסיון רב בתחום דיני הביטוח ותביעות הקשורות לרשלנות רפואית. במסגרת תפקידו, וכחלק מהשירותים השונים שאותו הוא מציע במשרד, מטפל עו"ד אלמוג בתביעות משפטיות הקשורות לביטוח, בין אם מכוח ביטוחי אובדן כושר עבודה, סיעוד, מחלות קשות, תאונות עבודה, תאונות אישיות, תאונות דרכים ועוד. בזכות הידע הרב שצבר לאורך השנים בתחום הביטוח והנזיקין, מייצג עו"ד אלמוג את לקוחותיו מול בתי המשפט במסגרתן של תביעות, שלעיתים נחשבות למורכבות במיוחד. לצד כל זה פועל עו"ד אלמוג רבות למען הקהילה ומעניק, כדרך קבע, שירותי ייעוץ וסיוע משפטי ללא עלות (פרו בונו).

לאורך השנים נחשף עו"ד אלמוג למקרים רבים של רשלנות רפואית, שאותם נבחר לייצג מול בתי המשפט במסגרת תביעת רשלנות. רבים ממקרים אלה היו קשורים במתן טיפול רשלני במהלך הלידה וגם לאורך ההיריון, טיפול שהוביל לנזק, ולעיתים גרם למוות. מקרים אחרים עסקו בטיפולי שיניים שבוצעו באופן שאיננו מקצועי והובילו לנזק בלתי הפיך אצל המטופל או נזק קשה מאד, ומקרים מסוג אחר הם אלה שהתייחסו אל הרשלנות הרפואית במהלך ניתוחים שונים. בזכות הידע הרב שלו בתחום, בזכות ניסיונו וגם בזכות יכולתו המקצועית הגבוהה, הצליח עו"ד אלמוג להתמודד בהצלחה עם תיקים אלה ולסייע ללקוחותיו לקבל את הפיצויים המגיעים להם.

——————————————————————————————————————————————————————-

עו"ד רן שפיראעו"ד רן שפירא

עו"ד רן שפירא, שותפו של עו"ד אלמוג, במשרד עורכי הדין שפירא אלמוג, מתמחה גם הוא בתביעות הקשורות לרשלנות רפואית, ביטוח ונזיקין ומסייע ללקוחותיו החל משלב הייעוץ הראשוני, שאותו הוא מציע, על מנת לאתר את צרכיו הנקודתיים של הלקוח ולהציע לו את המענה הנכון והמקצועי ביותר. את דרכו, התחיל עו"ד שפירא במסגרת ייצוגם של מוסדות רפואיים שונים וכן גם ייצוגן של חברות ביטוח בתחום דיני הביטוח והנזיקין, תוך התמקדות בתיקי רשלנות רפואית. כחלק משירותיו במשרד עורכי הדין אלמוג שפירא, מציע עו"ד שפירא מענה בעיקר ללקוחות פרטיים, המבקשים לתבוע מוסדות רפואיים או חברות ביטוח שונות. לצד כל זה, הוא מתפקד גם כמגשר מוסמך, מאז שנת 2006, על מנת להציע פתרונות מקיפים ואפשרות להליכים שאינם משפטיים.

עו"ד שפירא תורם לא מעט לקהילה ומסייע בטיפול בתביעות שונות ללא כל תשלום, כדי לאפשר למעוטי יכולת, לקבל את הזכויות המגיעות להם, בין אם מדובר במקרה של רשלנות רפואית, או כל נזק גופני אחר. עו"ד שפירא צבר ניסיון רב מאד במסגרת הטיפול בתיקי תביעות ביטוח ומכיר מקרוב את המערכות השונות המעורבות בכך. זו גם הסיבה מדוע הוא נחשב לכתובת הנכונה במקרים של תביעות ביטוח ונזיקין והצורך להתמודד עם הקשיים שהן מערימות על לקוחותיהן.